Привіт. Рада бачити Вас на цьому блозі.

Привіт! Я рада, що Ви завітали на мій блог!

Мати свій блог зараз дуже модно. От і я, вирішила зробити свій блог. А оскільки, працюю вчителем початкових класів, тому назвала цей блог “Блог вчителя початкових класів

Мета цього блогу – об’єднати зусилля вчителя початкових класів і батьків, для підвищення ефективності навчання і виховання дітей. На блозі ви можете знайти цікаві розробки уроків, сценарії позакласних заходів, пам’ятки, методичні розробки, презентацій до уроків, загадки, вірші,відео для проведення різних заходів, та багато іншого цікавого та корисного матеріалу до уроків. Хочу також зазначити, що усі матеріали, які розміщені на сайті, можна легко завантажувати на свій комп’ютер без обмеження швидкості та нав’язливої реклами. Також багато матеріалів таких, як наприклад: презентації, ви можете переглядати онлайн прямо на сайті.

Пропоную залишити свої побажання, пропозиції у розділі Зворотній зв’язок.

Приємної подорожі сторінками блогу!!!

четвер, 9 квітня 2015 р.

Урок 42. Звуко-буквений аналіз слів із подовженими приголосними звуками


Урок 42. Звуко-буквений аналіз слів із подовженими приголосними звуками
Мета: закріпити знання учнів про подовжені м’які приголосні звуки та написання слів із ними; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати турботливе ставлення до тварин.
Хід уроку
I. Організаційний момент
II. Актуалізація опорних знань
1. Перевірка домашнього завдання
Учні читають складені речення.
2) Соловйова, у, успішно, польоти, льотчика, проходять.
— Складіть звукову модель слова-відгадки.
III. Повідомлення теми і мети уроку
IV. Вивчення нового матеріалу
1. Робота за підручником (с. 61–62)
Учні дають відповіді на запитання.
— Які дерева ростуть на Чернечій горі?
— Послухайте ще раз цей текст.
— Випишіть слова з подовженими м’якими приголосними звуками.
— Складіть звукові моделі цих слів.
— На ній — могила Тараса Шевченка.
— А ти знаєш, де вона знаходиться?
— У місті Каневі, над Дніпром.
— Як цю гору називають у народі?
— Продовжіть розмову.
2. Фізкультхвилинка
V. Узагальнення й систематизація знань
щасливий
щітка
прудка
друг
нова
день
щирий
— Поставте наголос у словах-ознаках.
— Які слова з подовженими приголосними запам’ятали?
VII. Домашнє завдання
С. 51, вправа 3(завд.3)
* придумати закінчення казки..



Немає коментарів:

Дописати коментар